Erasmus + Logo Tasarım Yarışması

 

Başvuru İçin Aşağıdaki Fromu Doldurabilir;

veya mail atabilirsiniz...
erasmus@cozumakademiokullari.com

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖZEL PENDİK ÇÖZÜM AKADEMİ OKULLARI ERASMUS+ ÖĞRENCİ DEĞİŞİM PROGRAMI KAPSAMINDA “MEDIA FOR EVERYONE’S VOICE” PROJESİ ADINA DÜZENLENEN

                                                                                                  LOGO TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ
1) KONU
İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı resmî ve özel okulların 4.-5.-6.-7.-8.-9.-10. Sınıf öğrenciler arasında düzenlenmektedir.
2) AMAÇ
Bu yarışma öğrencilere erken yaşta yurt dışı deneyiminin önemi konusunda farkındalık oluşturarak öğrencilerin yeteneklerini özgürce ifade etmelerine katkı sunacaktır.
 Amacımız öğrencilerimize yurt dışında bir geleceğin sunacağı imkanları şimdiden ifade edip geleceklerine yön vermeleri konusunda yardımcı olmak ve yabancı dillerini kullanarak kendilerine olan güvenlerini kazanmalarına destek olmaktır.
3) YARIŞMA ORGANİZASYONU
Yarışma Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları’nın Resmî Instagram Sayfası’nda yapılacaktır.
4) GENEL KATILIM ŞARTLARI
-Yarışmaya İstanbul İl Millî Eğitim’e bağlı bütün resmî /özel okullarda okuyan 4.-5.-6.-7.-8.-9.-10.sınıf öğrencileri katılabilir.
-Yarışmanın katılım tarihi 21 MAYIS  – 6 HAZİRAN 2021’dir.
-Yarışmaya katılım ücretsizdir. 
-Yarışmacılar sadece bir logo ile başvurularını yapabileceklerdir.
-Yarışmaya katılmak için logo çalışmaları erasmus@cozumakademiokullari.com adresine öğrenci ad-soyad, sınıf, okul  ve iletişim bilgisi (cep telefonu) yazılarak gönderilecektir.
-Yarışmada yer alacak logolarda “Media For Everyone’s Voice” Projesi’nin ortak ülkelerinin
( İSPANYA-İTALYA-ROMANYA-YUNANİSTAN-TÜRKİYE) bayrakları yer almalıdır.
-Yarışmaya gönderilen logoların şartnamenin herhangi bir maddesine aykırılığının tespit edilmesi durumunda logolar yarışma dışı bırakılacaktır.

-Yarışmaya katılınacak logo orijinal bir fikre dayanmalı, alıntı olmamalıdır. 
-Yarışmaya gönderilen logolar daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış olmalıdır. Kopya olduğu tespit edilen logolar yarışma dışı bırakılacaktır. 

-Başvurusunu tamamlayan her katılımcı yarışmanın tüm şartlarını kabul etmiş sayılır.

5- DEĞERLENDİRME
Yarışmaya katılan adayların logo tasarım çalışmaları Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Resmî İnstagram Sayfası’nda paylaşılır ve yarışmanın son katılım tarihine kadar en çok beğeni alan logo çalışmaları sırayla BİRİNCİ- İKİNCİ- ÜÇÜNCÜ seçilir.
6. ÖDÜLLER 
ÖDÜL TÖRENİMİZ 19 HAZİRAN 2021 TARİHİNDE YAPILACAKTIR !
BİRİNCİYE: ERASMUS+ Öğrenci Değişim Programı Kapsamında  okulumuzun kabul edildiği bir projede AVRUPA’ya gidiş,dönüş uçak bileti, 1 hafta konaklama ücreti dahil  ve %  50  Pendik Çözüm Akademi Okulları’nda geçerli Eğitim Bursu
İKİNCİYE : Dron ve % 40 Pendik Çözüm Akademi Okulları’nda geçerli Eğitim Bursu
ÜÇÜNCÜYE : Bluetooth kulaklık  ve %30 Pendik Çözüm Akademi Okulları’nda geçerli Eğitim Bursu
NOT: Ödüllerin hak kazanılabilmesi için yarışmaya katılan öğrencimizin 2021-2022 Eğitim-Öğretim dönemi için 19 Haziran 2021 tarihine kadar Özel Pendik Çözüm Akademi Okuluna kayıt yaptırması gerekmektedir.  Ödül almaya hak kazanan öğrencimizin kayıt olmaması durumunda ödül hakları bir sonraki kazanana devredilir.